Elektryk - rekrutacja online

HRK S.A.

Imielin, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ElektrykMiejsce pracy: Imielin

Zadania:

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych
  • dokonywanie przeglądów maszyn
  • pomiary i rozruch w obiektach przemysłowych
  • modernizacja instalacji w obiektach przemysłowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika)
  • doświadczenie zawodowe w serwisie lub utrzymaniu ruchu
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • znajomość podstaw automatyki przemysłowej
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • mile widziane uprawnienia energetyczne do 1 kV
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.