Opis stanowiska pracy

Techno – Projekt GmbH jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług montażowych na rynku niemieckim. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej.

Dla naszych stałych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

Elektryk / Elektromonter

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokój 2-3 osobowy z dostępem do kuchni i łazienki)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • pełne ubezpieczenie (również rodziny) oraz odprowadzane składki i podatki
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantek przez cały okres trwania umowy

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się
  • wykształcenie jako elektryk
  • doświadczenie zawodowe w branży
  • samochód (mile widziane)
  • umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym

Obowiązki:

  • montaż instalacji elektrycznych
  • montaż grup elektrycznych oraz podłączanie ich według schematów połączeń
  • układanie kabli
  • montaż tras kablowych
  • podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazdek, włączników itp.)

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza klikając w zakładkę „Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą”

Kandydacie! Nie zapomnij załączyć CV wraz z klauzulą:

Aplikując na ogłoszenie nie zapomnij zawrzeć w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Techno Projekt GmbH co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”.

Prezentacja firmy

TP-Techno Projekt GmgH- to firma specjalizująca się w świadczeniu usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka