Elektryk Przemysłowy

Timing Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

BONUS!
Mamy dla Ciebie zwrot kosztów transportu do Holandii! Spiesz się i wykorzystaj swoją szansę aplikując właśnie teraz!

Kierowco! Mamy dla Ciebie DODATEK!
Masz czynne prawo jazdy kat. B? Chcesz dodatkowo zarobić? Mamy dla Ciebie ciekawy dodatek, którego nie możesz przegapić! Sprawdź to już teraz bo miejsca są ograniczone! Zapytaj konsultantów o szczegóły jeszcze dziś!

Pilnie poszukujemy elektryków do pracy w Holandii dla prężnie działających klientów z branży petrochemicznej. Nie czekaj i wyjedź do pracy w Holandii z Timing!

TWOJE OBOWIĄZKI

praca w charakterze elektryka przemysłowego
m.in. przeciąganie i podłączanie kabli
oprzyrządowania do skrzynek przyłączeniowych i przyrządów, testowanie nowo zbudowanych sieci

CO CI ZAPEWNIAMY

wynagrodzenie około 600€ / 650€ netto tygodniowo
darmowe zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe)
darmowe ubezpieczenie zdrowotne
projekty na okres ok. 3 miesięcy

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA

doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (Zakłady Przemysłowe, Zakłady Petrochemiczne) minimum 3 lata
znajomość rysunku technicznego
komunikatywna znajomość języka angielskiego
certyfikatu VCA i certyfikat NEN3140 (lub chęć przystąpienia do egzaminu)
„zielony paszport” (w przypadku doświadczenia w pracy w Holandii)
mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji