Elektryk przemysłowy ze znajomością j. angielskiego/niemieckiego od ZARAZ!

Holandia, Niemcy, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

Opis stanowiska:

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Główne obowiązki:

  • czytanie i rozumienie schematów elektrycznych i symboli
  • montaż przewodów według rysunku technicznego
  • montaż tras kablowych
  • tworzenie produktów, które będą wykorzystywane w różnych maszynach i systemach operacyjnych

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę netto około 2489 euro (z własnym autem) bądź 2289 euro (bez własnego auta)
  • Darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim
  • Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
  • Z doświadczeniem jako elektryk przemysłowy- min. 3 lata
  • Z doświadczeniem w montażu i budowie szaf sterowniczych
  • Z certyfikatem poświadczający zdobyte umiejętności

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –

posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis