ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY i DOMOWY

Elsta GMBH

Niemcy, zagranica

Elsta GMBH
Elsta GMBH Elsta GMBH Elsta GMBH Elsta GMBH
Firma Elsta GmbH z siedzibą w Kolonii, w zachodnich Niemczech działa na rynku od 1991 roku. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem zarówno do klientów jak i naszych pracowników. Nasze zlecenia są długoterminowe, dobrane do potrzeb klienta i umiejętności pracownika.

Działamy w sektorze budowlanym, w zawodach hydraulik, elektryk, ślusarz, spawacz i lakiernik przemysłowy.

Misją firmy jest jakość i bezpieczeństwo, a naszym mottem komunikacja z ludźmi i dla ludzi!
Obecnie poszukujemy kandydatow na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • montaż i naprawa instalacji elektrycznych
  • obsługa narzędzi kontrolno pomiarowych
  • okablowanie szaf sterowniczych
  • okablowanie klimatyzatoröw przemysłowych
  • projektowanie sieci elektrycznych

Wymagania:

  • dokumenty potwierdzające zawód, możliwość pracy w branży świadectwa szkolne, uprawnienia zawodowe,kursy itp
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako elektryk
  • doświadczenie w pracy na dużych obiektach i z różnorodnymi sposobami łączenia instalacji
  • montaż oraz okablowywanie skrzynek rozdzielnych
  • samodzielna praca z rysunkiem technicznym
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach w całym regionie Niemiec
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę - pokoje jednoosobowe
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Wynagrodzenie: 12 € - 13 € + 5 €/godz. dieta
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.