Elektryk/Pracownik utrzymania ruchu produkcji

During Polska Sp. z o. o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Sosnowiec

Naszym kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze produkcji elektroniki [zatrudnienie bezpośrednio w strukturach klienta na podstawie umowy o pracę];
  • pracę w firmie, która jest wiodącym producentem elektroniki, wykorzystuje najnowsze technologie i posiada nowoczesny park maszyn;
  • pakiet świadczeń socjalnych (LuxMed, karta Multisport);
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń oraz wdrażania nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i automatyki;
  • współpraca z wykwalifikowaną kadrą;
  • premie frekwencyjną;
  • premia wakacyjna i świąteczna;

Międzynarodowa firma produkcyjna posiadająca zakłady w Polsce, Włoszech, Meksyku i Chinach. Firma jest wiodącym producentem elektroniki na świecie, posiada nowoczesny park maszyn i wykorzystuje najnowsze technologie.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku elektromechanika będzie należało:

  • bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń;
  • przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz prac konserwacyjnych; diagnozowanie problemów technicznych;
  • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i automatyki,
  • sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych prac.
  • zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn oraz urządzeń i instalacji;
  • utrzymanie ciągłej dostępności mediów na potrzeby procesu produkcyjnego i całego zakładu.

Wymagania

  • wykształcenie średnie/zawodowe - kierunkowe;
  • mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego;
  • doświadczenie w produkcji podzespołów elektronicznych będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność interpretacji schematów elektromechanicznych i elektronicznych;
  • praca w systemie 3 – zmianowym;

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia frekwencyjna, premia świąteczna, premia wakacyjna, Multisport, LuxMed
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji