Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków :

  • montaż, podłączanie, okablowanie
  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych
  • obsługa szaf sterownicznych i rozdzielczych
  • praca w zespole elektryk-pomocnik elektryka

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie oraz świadectwo ukończenia danego zawodu.

Oferujemy :

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • pełen pakiet ubezpieczeniowy
  • pracę na terenie Berlina
  • 40 godzin tygodniowo (możliwość pracy w niepełnym wymiarze)
  • wynagrodzenie ( od 13,53 € / h)
  • ciągłość wypłaty wynagrodzenia w przypadku choroby
  • dodatek świąteczny i urlopowy
  • dietę (od 12€ za każdy przepracowany dzień )
  • zwrot kosztów dojazdu (od 4,76 € za każdy przepracowany dzień)
  • posiadanie auta nie jest wymagane.
  • bezpłatne zakwaterowanie blisko miejsca pracy

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Elektronika / Telekomunikacja