Elektryk - praca na budowie

PowerJobs Sp. z o.o.

Alpy Francuskie, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 praca na budowie
 podpinanie instalacji sanitarnych, elektrycznych
 rozmieszczenie i instalacja skrzynek elektrycznych
 przeciąganie kabli

WYMAGANIA:

 udokumentowane doświadczenie pracy jako elektryk,
 Uprawnienia SEP

OFERUJEMY:

 stabilne zatrudnienie/projekty długoterminowe,
 wynagrodzenie około 12, 50 euro netto/godz.tj. około 1900 euro netto za 152 godziny/miesiąc
 Szacowany zarobek wraz z nadgodzinami : 2400-2700 e netto
 możliwość pracy w nadgodzinach - płatne według francuskiego prawa
 dla osoby ze znajomością języka francuskiego 100 euro
 zapewnione i opłacone zakwaterowanie.
 pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 składki od średniej krajowej - polska umowa o prace,
 po przepracowaniu 2 miesięcy - dodatkowo 50 e netto,
 zapewniona odzież robocza.
 SYSTEM POLECEŃ - za poleconą osobę która przepracuje miesiąc - 100 e netto !

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie