Elektryk, pomocnik elektryka praca w Niemczech

WORK SERVICE S.A.

Niemcy, zagranica

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Niemcy

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy pracownika na stanowisko pomocnik elektryka / elektryk.

Zadania na stanowisku:
- domowe instalacje elektryczne:
* montaż oświetleni,
* montaż fotokomórek, czujników,
* usuwanie usterek, które zostaną zgłoszone do klienta,
- instalacje prądu o niskim natężeniu,
- montaż skrzynek rozdzielczych.

Wymagamy:
- doświadczenie na w/w stanowisku; elektryk, pomocnik elektryka,
- własnego samochodu (pracownik będzie poruszał się własnym samochodem w wyznaczone miejsca pracy),
- mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - znajomość języka będzie Twoim dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę tymczasową,
- atrakcyjne wynagrodzenie – możliwość negocjowania stawki, ponieważ doceniamy Twoje doświadczenie,
- diete dzienną; 40 € netto,
- zakwaterowanie w kwocie 15 - 18 € netto dziennie,
- terminowość wypłat,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora,
- zapewniamy potrzebne narzędzia do pracy,
- pracę od poniedziałku do piątku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Agencja Pracy Tymczasowej Work Service
Ul. Mickiewicza 19/2a
43-300 Bielsko-Biała

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.