Elektryk / Pomiarowiec

Faktoria Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres prac:

• wykonywać kompleksowe pomiary instalacji elektrycznych na obiektach firmy,
• wykonywać pomiary oświetlenia awaryjnego oraz podstawowego na obiektach firmy,
• wykonywać pomiary instalacji odgromowych na obiektach firmy
• wykonywać pomiary i kontrole termowizyjne w zakresie instalacji elektrycznych i urządzeń,
• wykonywać dokumentację z pomiarów,
• inwentaryzować instalacje elektryczne i urządzenia,
• wykonywać drobne prace remontowe, elektryczne, w tym wymiana źródła światła, itp. (podczas wizyty na nieruchomości przed lub po wykonanych pomiarach).
• wykonywać instalacje elektryczne lub pomagać w wykonywaniu instalacji na obiektach własnych
• weryfikacja istniejącej dokumentacji elektrycznej (zgodność ze stanem faktycznym) oraz wykonanie nowej dokumentacji instalacji elektrycznej obiektów
• weryfikacja istniejących instalacji za pomocą termowizji.

Wymagania

Umiejętności / doświadczenie:

• wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe,
• podstawowa znajomość obowiązującego Prawa Energetycznego
• posiadanie odpowiednich świadectw kwalifikacji do 1kV E i D
• podstawowa znajomość zasad projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznych,
• znajomość programów Sonel PE 5, Sonel Foton 2,
• dyspozycyjność i gotowość na pracę w delegacji oraz w godzinach nocnych,
• znajomość pakietu MS Office,
• posiadanie prawo jazdy kat.B,
• mile widziane doświadczenie zawodowe w projektowaniu i/lub wykonawstwie instalacji.

Prezentacja firmy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna