Elektryk – operator, Elektryk przemysłowy

Budimex SA

Białystok, podlaskie

Budimex SA

Lokalizacja: Cała Polska

Twoje przyszłe zadania:

  • Obsługa i bieżące utrzymanie wytwórni mas bitumicznych w zakresie produkcji, montażu, demontażu, przestawień instalacji;
  • Przeglądy, naprawy oraz konserwacje instalacji elektrycznej i instalacji automatycznej regulacji procesu produkcji.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Posiadasz uprawnienia SEP do 1kV w zakresie: obsługi , konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowe?
  • Jesteś dyspozycyjny? – praca zmianowa, praca w delegacji, obszary kraju w zależności od realizowanych kontraktów.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B?
  • Znasz i przestrzegasz zasady BHP na budowie?
  • Dbałeś o powierzony materiał i sprzęt?
  • Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie!
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Budimex SA Budimex SA

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy