Elektryk - niemiecki pracodawca, zakwaterowanie

Prohuman.pl

Niemcy, Stuttgart, Hamburg, zagranica

Prohuman.pl
Prohuman.pl Prohuman.pl Prohuman.pl
Prohuman.pl – pomagamy!
Misją naszego zespołu jest zapewnić naszym Klientom adekwatny do oczekiwań i potrzeb personel, działać legalnie, być zaufanym partnerem dla naszych współpracowników. Jako agencja pracy z ponad 5 letnim doświadczeniem z wpisem do Krajowego Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 działająca na rynku polskim i niemieckim dla naszych stałych Klientów w Niemczech poszukujemy specjalistów w wielu branżach m.in budowlanej, przemysłowej, magazynowej i opiekuńczej.

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart, Hamburg

Jako agencja pracy z kilkuletnim doświadczeniem z wpisem do Krajowego Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 działająca na rynku polskim i niemieckim aktualnie dla naszych stałych Klientów z branży budowlanej i przemysłowej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych
  • montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników
  • podłączanie szaf sterowniczych

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do szybkiego wyjazdu
  • dokładność i sumienność w pracy
  • wykształcenie kierunkowe – warunek konieczny
  • aktualne uprawnienia SEP do 1KV
  • prawo jazdy - mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + diety
  • zapewnione zakwaterowanie w dogodnej lokalizacji
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w podczas procesu zatrudnienia
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • możliwość wypłacania zaliczek
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
    i wiele więcej…

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest 1. SG CONSULTING Szymon Głogowski 2. PROHUMAN.PL Szymon Głogowski– agencja zatrudnienia wpisana do rejstru KRAZ pod nr 8332). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Prohuman.pl