Elektryk | Niemiecka umowa + Dieta + Zakwaterowanie!

Herzog Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Elektryk

Miejsce pracy: Niemcy, Austria

Wymagania:

• wykształcenie w zawodzie elektryka lub elektromontera

• praktyka w zakresie elektryki budowlanej/przemysłowej/montażu szaf rozdzielczych

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód

Oferujemy:

• niemiecką umowę o pracę

• wynagrodzenie zgodne ze stawkami taryfowymi obowiązującymi w Niemczech:

- Niemcy Zachodnie: 12,18 € brutto/h + dieta 24€ netto/dzień roboczy

- Niemcy Wschodnie: 11,14 € brutto/h + dieta 24€ netto/dzień roboczy

• niemieckie ubezpieczenie

• darmowe zakwaterowanie

• możliwość pobierania zaliczek w wysokości 300 euro tygodniowo

Prezentacja firmy

Herzog Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r . Wspó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy