Opis stanowiska pracy

Runtime Polska Sp. z o. o., zarejstrowana w KRS pod numerem 4261, jest częścią międzynarodowej grupy Runtime Group posiadającej 85 oddziałów w sześciu krajach Unii Europejskiej i działającej od dziesięcioleci na niemieckim rynku pracy. Oddział w Polsce został założony w czerwcu 2005 i działa aktualnie w branży pośrednictwa pracy za granicę i doradztwa personalnego ponownie na terenie Zgorzelca.

Dla naszego zagranicznego kontrahenta poszukujemy fachowców na

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
- możliwość robienia nadgodzin
- zakwaterowanie na koszt pracodawcy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Proszę o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe lub aktualne uprawnienia elektryczne SEP
- prawo jazdy
- komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego

Prezentacja firmy

Runtime Polska Sp. z o. o., zarejestrowana w KRS pod numerem 426... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka