Elektryk - nauczymy Cię zawodu

Adecco Poland Sp. z o.o.

DĄBROWA GÓRNICZA, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: DĄBROWA GÓRNICZA

Ilość wakatów: 2

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów urządzeń,
  • wykonywanie czynności łączeniowych w rozdzielniach 10,5kV; 6kV; 0,4kV i 220 VDC,
  • usuwanie usterek w układach zasilania i sterowania,
  • zachowanie ciągłości i prawidłowości działania układu pracy urządzeń.

Nasz Klient nie oczekuje od Ciebie doświadczenia, sam przygotuje Cię do poprawnego wykonywania zawodu.

Możesz jednak zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie:

  • posiadając wykształcenie min. zawodowe elektryk
  • będąc dyspozycyjnym do podjęcia pracy w ruchu ciągłym (czterobrygadowym)
  • będąc gotowym do podjęcia stabilnego i długofalowego zatrudnienia
  • nie bojąc się pracy odpowiedzialnej

Nasz klient oferuje:

  • perspektywiczną pracę w unikatowym przedsięwzięciu łączącym energetykę przemysłową i energetykę zawodową
  • umowę o pracę, pierwszą na okres próbny 3 miesiące, kolejną na 6 miesięcy i następną na czas nieokreślony
  • pracę w systemie 4 brygadowym
  • bogaty pakiet socjalny: bony żywnościowe 200 zł miesięcznie, dofinansowanie do wypoczynku, fundusz socjalny, bony świąteczne, korzystny program emerytalny
  • wdrożenie do pracy i opiekę podczas zdobywania kwalifikacji

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: 110521/PPD/MKO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.