Opis stanowiska pracy

Firma Stöbich Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przyjmie elektryka/elektromechanika do montażu i serwisu systemów przeciwpożarowych.

Zakres pracy:

  • montaż mechanicznych i elektrycznych elementów kompleksowych systemów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • wyjazdy służbowe do Niemiec, Czech, Słowacji
  • komunikacja z klientem
  • prowadzenie prostej dokumentacji finansowej

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B
  • elastyczność
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • zdolność do myślenia technicznego
  • brak karalności
  • dobra prezencja

Oferujemy:

  • pracę na pełnym etacie
  • profesjonalne zaplecze i młody zespół
  • wynagrodzenie za delegację
  • możliwość negocjacji pensji
  • możliwość natychmiastowego przystąpienia do pracy

Prezentacja firmy

Firma Stoebich już od ponad 30 lat produkuje i sprzedaje systemy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Energetyka