Elektryk/Monter Szaf Sterowniczych

ATF Service Sp. z o.o.

Oława, 55-200, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską firmą, z siedzibą niedaleko Wrocławia, działającą na rynku niemieckim. Specjalizujemy się w pracach elektrycznych oraz hydraulicznych. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby fizyczne jak i prowadzących działalność gospodarczą.

Poszukujemy: Elektryka/Montera Szaf Sterowniczych i Okablowania-Niemcy

Obowiązki:

Zakres obowiązków:

prace elektryczne i montażowe/składanie szaf sterowniczych

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie poparte świadectwami pracy,

- uprawnienia do 1 kV,

Monter szaf sterowniczych:

- dobra znajomość czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych,

- zdolności manualne,

- sumienność i rzetelność.

Mile widziane:

•Prawo jazdy

• znajomość języka niemieckiego

• doświadczenie w produkcji urządzeń elektronicznych, szaf sterowniczych i okablowania przeznaczonego na rynek komercyjny.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach,

- pełne ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne w niemieckich kasach zdrowia,

- BEZPŁATNE zakwaterowanie oraz media,

- opiekę polskiego koordynatora,

- przejrzyste zasady rozliczenia.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

71/73 36 529
668 767 826

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą na rynku niemieckim. Specjalizujemy się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis