ELEKTRYK MONTER SZAF STEROWNICZYCH NA WARSZTACIE

PanPol Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w Holandii. Generalnie praca jest tak długo jak obydwie strony są zadowolone ze współpracy.

Forma zatrudnienia lub współpracy:
- umowa o pracę z holenderską agencją pracy tymczasowej
- samozatrudnienie: A1 lub ZZP

Opis stanowiska pracy:
Praca na warsztacie. Składanie szaf sterowniczych według rysunku.

WARUNKI FINANSOWE:
Warunki finansowe są uzgadniane indywidualnie.

Przy umowie o pracę, pracodawca płaci co tydzień składkę na ubezpieczenie za pracownika. De facto, to należy doliczyć do stawki.
Kilometrówka płatna zgodnie z przepisami holenderskimi:  0,19 Euro / km.
Wypłaty tygodniowe na konto.
Komplet wyposażenia osobistego ( kombinezon, kask, google ) dostarcza firma. Na początek, pracownik powinien mieć własne buty robocze z zabezpieczonymi noskami. W terminie późniejszym, pracownik dostanie również nowe buty robocze.
Darmowe mieszkanie ( 2-5 osób ): każdy ma umeblowany pokój jednoosobowy, łazienka i kuchnia są współdzielone.

Wymagania

 Udokumentowane doświadczenie pracy w zawodzie.
Komunikatywny poziom języka angielskiego lub niemieckiego.
Certyfikat VCA lub SCC ( jest to certyfikat BHP ) dużym plusem.
Numer SOFi / BSN ( holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy ; jeśli kandydat nie ma to można to wyrobić bezpłatnie w urzędzie w Holandii ).
Własny samochód, którym kandydat może jeździć do pracy.

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Tak długo jak pracodawca i pracownik są zadowoleni.
Liczba wakatów:
11
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna