Elektryk, monter/pomocnik montera systemów niskonapięciowych

P.H.U. Felixcom

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko montera/pomocnika montera, serwisanta systemów niskonapięciowych.

Mile widziani elektrycy.

Zakres obowiązków

                     Instalacje i serwis systemów alarmowych: sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN)

                     Instalacje i serwis systemów kontroli dostępu (SKD)

                     Instalacje i serwis systemów telewizji przemysłowej (CCTV, CCTV IP),

                     Instalacje i serwis systemów okablowania strukturalnego, telekomunikacyjnego.

Wymagania

•                     umiejętność czytania dokumentacji technicznych,

•                     wykształcenie preferowane o kierunku elektrotechnicznym,   elektrycznym, elektronicznym,

•                     doświadczenie w serwisowaniu systemów alarmowych, p/pożarowych, telewizji przemysłowej,

•                     znajomość podstaw elektrotechniki, elektroniki,

•                     znajomość podstaw sieci LAN,

•                     prawo jazdy kat. B,

•                     dyspozycyjność,

•                     niekaralność,

•                     miejsce zamieszkania: Bytom, Zabrze  i okolice.

•                     dyspozycyjność, gotowość na kilkudniowe delegacje,

•                     dokładność i rzetelność,

•                     zaangażowanie w wykonywane  projekty,

•                     kreatywność podczas prac i planowania,

•                     umiejętność pracy w zespole

•                     aktualne uprawnienia SEP,

Oferujemy:

•                     miłą atmosferę pracy,

•                     możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, szkolenia, kursy,

•                     wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz zawarcie w nim i podpisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma FelixCom powstała w 2004 roku z myślą, aby sprostać najwięk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowo
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis