Elektryk / monter / pomocnik elektryka /pracownik ogólnobudowlany / konserwator obiektów użytkowych.

Marco

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma o gruntownej pozycji na rynku świadcząca m.in. usługi instalacyjne poszukuje pracowników na stanowisko:

elektryk/monter/pomocnik elektryka/pracownik ogólnobudowlany / konserwator obiektów użytkowych.

Zajmujemy się wykonywaniem instalacji teletechnicznej, montażem urządzeń teletechnicznych, uruchomieniem systemów domofonowych oraz konserwacją obiektów użytkowych.

Oferujemy

  • stałą pracę w przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt przez portal lub telefonicznie. Czekamy na zgłoszenia.

Tel.kontaktowy 530-224-850

Prezentacja firmy

Firma MARCO istnieje na rynku od 2001 roku. Podstawowa działalnoś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie