Opis stanowiska pracy

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk montaż liczników

Zakres obowiązków

  • montaż i wymiana liczników energii elektrycznej
  • instalacja okablowania
  • konserwacja i usuwanie usterek w kablach koncentrycznych i sieciach liniowych
  • opracowywanie, ocena i pomiar instalacji
  • rozwiązywanie problemów i analiza błędów
  • konfigurowanie kabli - modemy i sieci W-LAN

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • 40 godzin tygodniowo pracy + możliwość nadgodzin
  • zakwaterowanie
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • pracę długoterminową

Wymagania

  • doświadczenie/ wykształcenie w zawodzie (mile widziane wykształcenie zawodowe jako technik sieci kablowej, elektryk lub podobne)
  • dobra znajomość języka niemieckiego

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem.... Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis