ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektryk/ Mechanik

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowany profil - technik elektronik/ automatyk/ elektryk)
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych
  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu elektryki, mechaniki i eksploatacji maszyn
  • Sumienność oraz zaangażowanie w pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Dokonywanie przeglądów i konserwacja maszyn, awarii i usterek
  • Wykonywanie nowych instalacji elektrycznych i mechanicznych
  • Bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w trakcie produkcji
  • Udział w przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu urządzeń produkcyjnych
  • Bieżąca współpraca z pracownikami innych działów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials