Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0171

Obowiązki:

w/g potrzeb

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektronik, mechatronik, elektryk

Pozostałe wymagania:

  • Oferujemy:1.Pracę w firmie, która jest czołowym polskim producentem pneumatyki siłowej i sterującej o ugruntowanej pozycji na rynku.2.Możliwość rozwoju zawodowego.3.Atrakcyjne wynagrodzenie.4.Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.5.Dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do wakacji, bony na Święta dla dzieci).6.Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.7.Wymiar czasu pracy: 1,0 etatu.8.Termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia. 9.Wynagrodzenie: do uzgodnienia.Wymagania:Wykształcenie min. Średnie (elektronik, mechatronik, elektryk),doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji techniczno ruchowej, znajomość układów pneumatyki przemysłowej oraz hydrauliki, umiejętność diagnozowania awarii, znajomość środowiska sterowników PLC oraz umiejętność obsługi komputera, umiejętności manualne, uprawnienia SEP G1 do 1kV (mile widziane również SEP G2), Uprawnienia do obsługi wózka widłowego, urządzeń dźwignicowych (mile widziane), dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole. Zakres obowiązków: Zapewnienie ciągłości pracy parku maszynowego poprzez wykonywanie napraw prewencyjnych, dbanie o dobry stan maszyn oraz infrastruktury produkcyjnej poprzez usuwanie awarii oraz remonty, wykonywanie planowanych przeglądów konserwacyjnych, definiowanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonania napraw, proponowanie rozwiązań mających na celu zmniejszenie awaryjności środowiska maszyn, przestrzeganie dyscypliny pracy i przepisów BHP i P. poż.

Miejsce pracy: Wapiennikowa 90, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: Elektryk - mechanik na adres: rekrutacja@prema.pl lubzłożyć osobiście, za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p. 208 lub Dziale Ekonomiczno-Administracyjnym, p. 201, 202

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy