Elektryk (Maszyny budowlane)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1093943

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w realizacji projektów budowlanych w obszarze
geotechniki, aktualnie poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko Elektryka.

Zakres obowiązków:
- zapewnienie ciągłości pracy maszyn budowlanych i ogólnie pojęty serwis maszyn i urządzeń wykorzystywanych w branży budowlanej;
- diagnozowanie usterek układów elektrycznych oraz usuwanie bieżących awarii;
- wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów maszyn;
- raportowanie wykonanych czynności.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie techniczne (elektryka/elektromechanika);
- uprawnienia SEP z zakresu eksploatacji (mile widziane dozorowe);
- umiejętność czytania schematów elektrycznych;
- mile widziana znajomość języka obcego ( angielski lub niemiecki );
- prawo jazdy kat B (warunek konieczny);
- gotowość do pracy w delegacji.

Nasz Klient oferuje:
- umowę o pracę – pełny etat;
- pracę w międzynarodowym środowisku;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy