Elektryk maszyn i urządzeń przemysłowych

HR International Sp. z o.o.

02-170 Warszawa, mazowieckie

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: 02-170 Warszawa

Elektryk maszyn i urządzeń przemysłowych- Niemcy
Miejsce pracy: Emstek, Niemcy

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
• Możliwość długotrwałej współpracy,
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
• Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu
• Możliwości rozwoju i awansu w nowoczesnej fabryce

Obowiązki:

• Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji
• Konserwacja urządzeń i maszyn
• Samodzielne diagnozowanie i usuwanie usterek oraz awarii urządzeń;
• Wykonywanie inspekcji oraz przeglądów maszyn i urządzeń;
• Utrzymanie maszyn w stanie pełnej sprawności technicznej
• Aktywny udział techniczny w zakładzie produkcyjnym uboju i obróbki poubojowej zwierząt

Oczekiwania:

• Wykształcenie techniczne (mechanik, technik budowy maszyn, elektryk, elektromonter, ślusarz, elektromechanik, mechatronik lub pokrewne);
• Doświadczenie w branży produkcyjnej/ budownictwie przemysłowym
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Łatwość w przyswajaniu wiedzy – tzw. Zmysł techniczny
• Zaangażowanie i umiejętność pracy w grupie
• Nastawienie na cel oraz samodzielność w działaniu
• Gotowość do systemu zmianowego (3 zmiany)
• Dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych
• Gotowość do pracy 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 504 293 632

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.