Elektryk (m/k)

Trenkwalder

Radomsko, łódzkie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Radomsko
Zakres obowiązków:
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn,
  • usuwanie awarii,
  • wykonywanie prac instalacyjnych,
  • wykonywanie prac konserwatorskich,
  • nadzorowanie stanu technicznego maszyn.

Od zgłaszających się kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia technicznego o profilu elektryk lub pokrewne,
  • uprawnień SEP do 1kV (mile widziane do 15kV),
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz czytania schematów urządzeń przemysłowych,
  • doświadczenia zawodowego oraz znajomości zagadnień hydrauliki siłowej, pneumatyki, automatyki będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia UDT do obsługi podestów ruchomych będą atutem,
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie uznaniową 2 razy w roku,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie na życie.
Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj właśnie teraz!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.