ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektryk/ Konserwator

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie o umowę o pracę na dwa lata bez okresu próbnego
  • Pakiet relokacyjny
  • Czynny udział w projekcie greenfield - jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Duży wybór dań dla pracowników - kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje - możliwość zagranicznych podróży służbowych
  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym lub energetycznym
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki, energetyki (zależnie od profilu doświadczenia)
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1, 2 lub 3 (zależnie od profilu)
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie: obsługi stacji SN, prowadzenia pomiarów elektrycznych

Zadania:

  • Obsługa i konserwacja części elektrycznej urządzeń technologicznych
  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń
  • Usuwanie bieżących awarii oraz uczestnictwo w pracach modernizacyjnych
  • Udział w konserwacji, przeglądach i remontach urządzeń elektrycznych
  • Nadzór nad systemem detekcji pożarowej, w tym kontrola urządzeń tryskaczowych i hydrantowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy