Elektryk - Konserwator

Tradycja i Jakość

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Tradycja i Jakość Sp. z o.o. to polska sieć sklepów spożywczych z wieloletnim doświadczeniem w działalności handlowej na terenie Wrocławia

Poszukujemy osoby na stanowisko: Elektryk - Konserwator

Główne zadania i obowiązki:

  • Wykonywanie zleconych zadań bieżących, w tym o charakterze ogólnobudowlanym, transport i montaż wyposażenia sklepów spożywczych.
  • Naprawa i konserwacja instalacji elektrycznych w sklepach i budynku biurowym.
  • Usuwanie powstałych awarii na instalacjach elektrycznych i wyposażeniu sklepów.
  • Modernizacje starych instalacji, tablic rozdzielczych i złączy kablowych.
  • Przegląd i konserwacja w/w infrastruktury.
  • Sprawdzanie i naprawa urządzeń elektrycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe.
  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji do 1kV.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze sklepowych urządzeń chłodniczych.
  • Wiedza i umiejętności z zakresu drobnych napraw wyposażenia sklepów i napraw ogólnobudowlanych.
  • Sprawność manualna.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.

Proponujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat już od pierwszego dnia zatrudnienia
  • świadczenia pozapłacowe to np. ubezpieczenie na życie, ZFŚS

Oferty prosimy przesyłać poprzez portal.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U, z 2016 poz. 922 ze zm.)

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Spółka informuje, że administratorem danych jest Tradycja i Jakość Sp. z o.o. z siedzibą al. Kasprowicza 85, 51-146 Wrocław.

Dane osobowe zawarte w ofercie pracy są podawane przez kandydata w sposób dobrowolny, przetwarzane w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Każdy kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Tradycja i Jakość Sp. z o. o. została utworzona w dniu 01.09.2015... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne