Opis stanowiska pracy

AGRO-SOKOŁÓW F1 Sp. z o.o. zajmująca się produkcją roślinną i hodowlą trzody chlewnej – prowadzi rekrutację na stanowisko:

ELEKTRYK - KONSERWATOR

Miejsce pracy: Piecki – ferma trzody chlewnej /powiat: mrągowski, woj. warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn, urządzeń w zakresie obsługi elektrycznej przy zapewnieniu wymaganych procedur bezpieczeństwa,
  • wykonywanie prac naprawczych oraz konserwacyjno-remontowych,
  • sporządzanie dokumentacji dotyczących wykonanych prac naprawczych oraz konserwacyjno-remontowych,
  • wykonywanie przeglądów bieżących i okresowych,
  • zgłaszanie pomysłów mających na celu usprawnienie pracy maszyn i urządzeń oraz ich realizacja.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • uprawnienia SEP do 1kV oraz do obsługi zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50kW w zakresie eksploatacji,
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
  • chęć doskonalenia swoich umiejętności zawodowych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze i naprawie urządzeń elektrycznych.

oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalne szkolenie i wdrożenie na opisane stanowisko oraz wsparcie merytoryczne,
  • dobra atmosferę pracy,
  • możliwość zakwaterowania.

wynagrodzenie:

  • atrakcyjne.

premie i dodatki:

  • premia uznaniowa
  • dopłaty do karty multisport
  • paczki świąteczne

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Spółka jest licencjonowanym producentem i dostawcą genetyki DanAv... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Energetyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja