Elektryk- kierownik prac budowlanych

During Polska Sp. z o. o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektryk - kierownik prac budowlanych

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę bezpośrednio strukturze naszego klienta

·         Możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego

Twoje obowiązki:

• organizowanie i rozdział prac dla podległych pracowników,

• zamawianie materiałów zgodnych z projektem technicznym i późniejszymi dodatkowymi ustaleniami,

• przyjmowanie i kontrolowanie dostaw materiałów i urządzeń budowy,

• prowadzenie rozliczeń godzinowych podległych pracowników oraz podwykonawców.

Wymagania

• wykształcenie zasadnicze zawodowe,

• 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

• samodzielne kierowanie pracą kilku brygad na budowie

• umiejętność czytani rysunku technicznego,

• wiedza z zakresu montażu instalacji i urządzeń elektrycznych,

• znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

• dodatkowym atutem będzie posługiwanie się językiem włoskim,

• prawo jazdy kat. B,

• dyspozycyjność – praca w nadliczbowych godzinach,

• gotowość do wyjazdów służbowych.

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 500PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca