ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektryk (K/M)

Miejsce pracy: Brześć Kujawski, Włocławek

Praca dla kobiet i mężczyzn!
Miejsce pracy: Brześć Kujawski

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez Klienta na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Stacjonarną pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek Klienta
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców i in.)
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów
  • Możliwość nauki języków na preferencyjnych warunkach

Wymagania:

  • Doświadczenie przy serwisowaniu urządzeń elektromechanicznych, utrzymaniu instalacji budynków biurowych/produkcyjnych
  • Wykształcenie techniczne (elektryk/ elektro-mechanik)
  • Obsługa komputera w podstawowym zakresie (pakiet Office)
  • Uprawnienia energetyczne SEP E/D 1 kV
  • Pozwolenie do pracy na wysokości
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Dokładność i rzetelność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Utrzymanie/ rozbudowa/ kontrola instalacji elektrycznych w budynkach biurowych/produkcyjnych
  • Wykonywanie remontów, konserwacji i przeglądów okresowych instalacji technologicznych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu instalacji technologicznych (firmy polskie i zagraniczne)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy