Opis stanowiska pracy

• montaż tras kablowych (systemy koryt kablowych BAKS, WIBE, Schneider Electric),
• układanie przewodów (instalacje podtynkowe i natynkowe),
• montaż osprzętu elektrycznego (gniazd elektrycznych, wyłączników),
• montaż gniazd internetowych RJ 45,
• łącznie prostych rozdzielnic elektrycznych,
• dbanie o powierzone mienie i czystość wykonywanych prac

W ramach współpracy oferujemy:
- przelot z Polski do Malmö - Malmö do Polski,
- zakwaterowanie w domu - do wyłącznej dyspozycji pokój jednoosobowy,
- dostęp do sieci Internet w miejscu zamieszkania,
- auto służbowe,
- transfery z miejsca zakwaterowania do pracy,
- prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
- systemy pracy rotacyjnej dogodne dla pracowników - uzgadniane indywidualnie.

Pracujemy w rotacjach 4 tygodnie na projekcie, a później 1 tydzień zjazdu do Polski na odpoczynek.

Na projekcie jesteśmy 7 dni w tygodniu po 12h, więc jest to praca wyłącznie dla tych, co chcą zarobić duże pieniądze ale za uczciwą pracę - nie ma miejsca dla tych, którym marzy się zwiedzanie Szwecji...

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe,
• doświadczenie w pracy jako elektryk / instalator minimum 2 lata,
• umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
• dokładność i estetyka w wykonywanych instalacjach,
• prawo jazdy kat. B,
• uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV,

Prezentacja firmy

IT-WINS specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z wdrażaniem, ut... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
stała forma współpracy w ramach wcześniej ustalonych rotacji
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
15 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uznaniowe dla wybranych pracowników
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna