Elektryk, hydraulik.

HR C-L Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy na stanowisko:
- elektryka (naprawa instalacji elektrycznych i wykonywanie prac montażowych)
- hydraulika (montaż instalacji wodociągowej)

Oferujemy:
- Rotacja 4:1
- Dieta
- Możliwość nadgodzin
- Możliwość zaliczek co 1 lub 2 tygodnie
- Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
- Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
- Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
- Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Wynagrodzenie:
10-15 tyś. zł. netto

Wymagania

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (NIE OBOWIĄZKOWE)
- Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie