Elektryk / Hydraulik z własną działalnością - Belgia

Jobway

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy pracownikow na stanowisko Elektryk lub Hydraulik

Miejsce pracy : Belgia , miejscowość Lokeren

Warunki pracy:

Praca u klienta belgijskiego , budownictwo mieszkalne
Zapewnione zakwaterowanie - lub swoje mieszkanie ( wtedy wyższa stawka godzinowa )
Opiekun w j.polskim
Stawka od 18 -20 euro netto - do negocjacji

Praca na dlugi okres czasu

Wymagania

Wymagania:

doświadczenie w zawodzie hydraulik lub elektryk
Własna działalność
Znajomość komunikatywna angielskiego
Własny samochód mile widziany

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca fizyczna