IMPACT Poland Sp. z o.o.

Elektryk (Holandia)

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszych klientów, holenderskich firm, na terenie całej Holandii, poszukujemy doświadczonych elektryków.

Opis stanowiska:
• Lokalizacja- różne ( więcej informacji w drugim etapie rekrutacji , bezpośrednio z biurem w Holandii)

Praca polega na:

· Montażu instalacji elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej lub przemysłowych

· Rozprowadzaniu kabli elektrycznych

· Instalowaniu świateł

· Instalowaniu systemów wykrywania pożaru

· Instalowaniu alarmów bezpieczeństwa

· Montażu szaf sterowniczych i elektrycznych

· Pracy zgodnie z planami technicznymi / elektrycznymi

· Składaniu sprzętu elektrycznego

· Pracy zgodnie z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa

Wymagania:
Minimum 3 lata jako elektryk przemysłowy, najchętniej doświadczenie na terenie Holandii lub Niemiec poparte pozytywnymi referencjami
Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód-warunek konieczny
BSN oraz VCA- mile widziane!

Oferujemy:
-Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
-Wynagrodzenie od 500 € do 575 €- netto tygodniowo (przy 40h pracy, tygodniowo) w zależności od doświadczenia, +150 euro netto bonusu, wypłacane po przepracowanym tygodniu, + pieniądze wakacyjne (około 25 euro netto za każdy przepracowany tydzień), godziny urlopowe, oraz płatne chorobowe.
-Zakwaterowanie - bezpłatne
-Pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.