Work Service Express

Elektryk - Francja

Miejsce pracy: 53-413 Wrocław

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników oraz w rekrutacjach na terenie Polski. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.
Agencja pośrednictwa pracy Work Service Express (KRAZ 1116), poszukuje dla swojego klienta na terenie Francji elektryków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Prace instalatorskie na parkingach
- Montaż lub wymiana okablowania
- Montaż zasilania (niskie i wysokie napięcie)

CO OFERUJEMY?

- Polską umowę o pracę
- 11,61 euro brutto/h
- Premia żywieniowa 11,36 euro brutto/ dzień
- Premia transportowa 2,51 euro brutto
- Premia końca misji 10% wynagrodzenia brutto do wynagrodzenia
- Stabilne zatrudnienie - klient oczekuje długiej współpracy,
- Program "Polecaj zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
- Kompleksową obsługę przed wyjazdem

CZEGO OCZEKUJEMY?

- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność pracy z planem i rysunkiem technicznym
- Znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.