Elektryk/energetyk zakładu (SEP 15 kV) - utrzymanie infrastruktury

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Swarzędz

Polska firma działająca w obszarze kosmetyków i chemii gospodarczej poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK/ENERGETYK ZAKŁADU - utrzymanie infrastruktury

Miejsce pracy: Swarzędz k. Poznania

Zakres obowiązków:

• utrzymanie w należytej kondycji sieci energetycznej zakładu: wewnętrznych i zewnętrznych instalacji elektrycznych, stacji transformatorowo-rozdzielczych, agregatów prądotwórczych, systemów zasilania

• prowadzenie przeglądów, konserwacji oraz napraw infrastruktury elektroenergetycznej, trafostacji, rozdzielni wysokoprądowych, szaf sterowniczych

• modernizacje obecnych instalacji elektrycznych oraz budowa nowych

• wspomaganie działu UR w naprawach maszyn na linii produkcyjnej w zakresie elektryki

Wymagamy:

• wykształcenia zawodowego kierunkowego

• min. 1,5-rocznego doświadczenia na stanowiskach elektryk/energetyk

uprawnień SEP > 1 kV – dozorowe (D) i/lub eksploatacyjne (E)

• znajomości budowy oraz eksploatacji urządzeń energetycznych oraz wiedzy z zakresu optymalizacji zarządzania gospodarką energetyczną

• umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz czytania dokumentacji technicznej

• samodzielności przy realizowaniu zadań

• umiejętności analitycznego myślenia

• wyobraźni przestrzennej

• dobrej organizacji pracy

• chęci długoterminowej współpracy

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w wymiarze etatu w oparciu o umowę o pracę u rozwijającego się producenta (branża FMCG)

• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14:00 lub 8-16:00

• pakiet benefitów – dofinansowanie do karty MultiSport, prywatną opiekę medyczną, premie okolicznościowe

• konkurencyjne wynagrodzenie

• możliwość rozwoju w strukturach firmy

• możliwość korzystania z bezpłatnego dojazdu pracowniczego z Poznania

(*) Oferta pracy stałej, z zatrudnieniem bezpośrednim w firmie

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.