Elektryk / Elektryk Budowlany / Elektryk Przemysłowy - Niemcy

Work On Personal LTD

Niemcy, Austria, Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Elektryk

Lokalizacja: Niemcy

Wymagania

Elektryk do Niemiec:
Słaby niemiecki /angielski :
- stawka: 10-12 €/h brutto +
- dieta: 20-45 € netto diety za dzień przepracowany ,
- zakwaterowanie zapewnia firma ale opłacić trzeba samemu.

Dobry niemiecki i samochód :
- stawka: 12 €/h netto + opłacone zakwaterowanie przez firmę.
- dieta: 13-16€/h brutto + 50-65€/h netto diety , zakwaterowanie zapewnione ze strony firmy ,
- obowiązek zapłaty za mieszkanie należy do pracownik

Elektryki Austria
- Tylko Dobry niemiecki i samochód :
- stawka:12-14€/h brutto
- dieta: 25-30 €/h netto diety
- zakwaterowanie zapewnione ze strony firmy jak i również opłacone przez Firmę ,
- dodatek do Paliwa od 50-250 € miesięcznie

Elektryki Szwajcaria
- stawka: 30-40 CHF/h brutto
- zakwaterowanie zapewnione ze strony firmy

Prezentacja firmy

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
45PLN - 160PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka