Elektryk/Elektronik

AlphaConsult KG

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Alpha Consult obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Do firmy Siemens w Niemczech pilnie poszukujemy 10-u elektryków/elektroników:

WYMAGANIA:

  • umiejętność montażu i podłączania skrzynek i paneli rozdzielczych, praca jako serwisant pojazdów szynowych
  • dobra znajomość rysunku technicznego, wykresow instalacji elektrycznej oraz schematow ideowych
  • punktualność oraz zaangażowanie w pracę
  • gotowość do wyjazdów
  • znajomość j. niemieckiego mile widziana, ale niekonieczna!

OFERUJEMY:

  • mieszkanie lub hotel opłacone przez pracodawcę w każdej miejscowości
  • stałą umowę z niemieckim pracodawcą, kontrakt na min. 6 miesięcy
  • intersującą pracę w miłej atmosferze w niemieckim koncernie
  • zdobycie doświadczenia jako kontroler tras elektrycznych w pojazdach szynowych
  • stałą dietę, dodatki branżowe (gwarantowane podwyżki do stawki godzinowej co 2 miesiące), urlopowe i świąteczne
  • możliwość zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu

Stawka – od 14 -16€

Miejsce pracy – Niemcy- Wegberg-Wildenrath, Monachium, Dortmund, Krefeld

Zaineteresowanych proszę o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

AlphaConsult KG zostala założona w roku 1982 jako nowoczesna biuro dorad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis