Elektryk - Elektromonter

Akademia Sztuki Wojennej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Akademia Sztuki Wojennej poszukuje kandydata na stanowisko: elektryk - elektromonter

Zakres odpowiedzialności i obowiązków na stanowisku:

1) obsługa konserwacyjno-remontowa przydzielonych nieruchomości wojskowych pod względem należytego utrzymania stanu technicznego budynków, budowli i infrastruktury technicznej;

2) realizacja przeglądów roboczych zgodnie z obowiązującymi czasokresami i opracowanym harmonogramem;

3) bezzwłoczne usuwanie zgłaszanych i stwierdzonych w czasie przeglądów usterek i uszkodzeń w obiektach;

4) udział w realizacji odczytów wskazań urządzeń pomiarowych zużycia energii elektrycznej;

5) udział w instruktażach stanowiskowych;

6) realizacja zadań konserwacyjnych i remontowych związanych z bieżącą eksploatacją nieruchomości w powierzonym zakresie, utrzymywanie obiektów i urządzeń w pełnej sprawności technicznej i użytkowej z wykonywaniem okresowych przeglądów:

a) instalacji elektrycznych i odgromowych z osprzętem,

b) oświetlenia zewnętrznego obiektów i ulic,

c) rozdzielni i tablic bezpiecznikowych,

d) linii kablowych,

e) elektrycznych podgrzewaczy wody i stacjonarnych elektrycznych urządzeń ogrzewczych,

f) agregatów prądotwórczych;

7) bieżący nadzór nad sprawnością urządzeń elektrycznych pracujących bez stałej obsługi oraz urządzeń automatycznych, sterowniczych i zabezpieczających;

8) bieżące prowadzenie książki pracy konserwatora, rozliczanie zużytych (wbudowanych) materiałów, czasu pracy oraz materiałów uzyskanych z demontażu i rozbiórek;

9) bieżące odnotowywanie w dzienniku uszkodzeń i napraw faktu reakcji na zgłoszenia obsługiwanych użytkowników;

10) pełnienie dyżurów domowych w zakresie zapewnienia sprawnego działania urządzeń elektroenergetycznych Akademii Sztuki Wojennej zgodnie z zatwierdzonym grafikiem na dany miesiąc kalendarzowy;

11) bieżące rozliczanie pobranych materiałów konserwacyjnych;

12) bezzwłoczne zgłaszanie stwierdzonych nieprawidłowości w eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych;

13) przestrzeganie i realizacja prawidłowej eksploatacji urządzeń wywierających wpływ na środowisko naturalne;

14) realizacja zgodnej z wymogami gospodarki odpadami uciążliwymi dla środowiska naturalnego;

15) nabywanie i uzupełnianie wymaganych na zajmowanym stanowisku kwalifikacji;

16) udzielanie fachowej pomocy obsługiwanym użytkownikom w zakresie usług świadczonych na zajmowanym stanowisku;

17) posiadanie odpowiedniego świadectwa kwalifikacyjnego dla osób uprawnionych w zakresie obsługi i prac konserwacyjnych przy urządzeniach elektroenergetycznych do 1 kV;

Wymagania

Wykształcenie i umiejętności Kandydata: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne. Doświadczenie zawodowe – co najmniej 3 lata pracy na podobnym stanowisku.

Dodatkowe atuty/wymagania:

Wymagania konieczne:

  • uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • zdolność wykonywania prac na wysokości.

Wymagania pożądane:

  • znajomość przepisów dotyczących robót budowlanych

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny

CV prosimy o przesłanie na do dnia 30.03.2018r.

Dokumenty składane przez Kandydata powinny zostać opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz.922, z późn. zm.).

Prezentacja firmy

Akademię Sztuki Wojennej powołano do życia w drodze ustawy 1 październik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy