Elektryk/Elektromonter

Akcja Job

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres zadań:

-montaż instalacji elektrycznych
-okablowywanie szaf na podstawie rysunku technicznego
-montaż grup elektrycznych oraz podłączanie ich według schematów połączeń
-układanie kabli
-montaż tras kablowych
-podłączanie urządzeń elektrycznych ( oświetlenie, montaż gniazdek, włączników itp.)

Warunki:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
-pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
-atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
-bezpłatne zakwaterowanie
-dodatki urlopowe oraz świąteczne
-urlop wypoczynkowy
-możliwość długofalowej współpracy
-pełne ubezpieczenie ( również rodziny) oraz odprowadzane składki i podatki
-zapewnienie odzieży roboczej
-skrzynkę narzędziową firmy Wurth
-wsparcie polskojęzycznych konsultantek przez cały czas trwania umowy

Wymagania:

-znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację
-wykształcenie jako elektryk
-doświadczenie zawodowe w branży
-samochód (mile widziane)
-umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.