Fara GmbH Bad Homburg

Elektryk / Elektromonter

Od: Fara GmbH Bad Homburg
Miejsce pracy: Niemcy / Bad Homburg

FARA GmbH jest firmą posrednictwa pracy z 20-letnim doświadczeniem na rynku niemieckim. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej.

Dla naszych stalych klientow poszkujemy kandydatów na stanowisko pracy: Elektryk / Elektromonter

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • 11,51€ - 12,18€ brutto / h +12,50€ - 15,00€ diety za każdy przepracowany dzień
  • jednorazowa premia 250€ dla osób niemieckojęzycznych
  • wypłatę do 15-ego następnego miesiąca
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokój 2-3 osobowy z dostępem do kuchni i łazienki) dodatki urlopowe i świąteczne
  • urlop wypoczynkowy
  • możliwość długofalowej współpracy
  • pełne ubezpieczenie (również rodziny) oraz odprowadzane składki i podatki
  • zapewnienie odzieży roboczej (buty, spodnie, T-Shirt, kurtka zimowa)
  • skrzynkę narzędziową firmy Würth
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantek przez cały okres trwania umowy

Wymagamy:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie sie
  • wykształcenie jako elektryk
  • doświadczenie zawodowe w branży
  • samochód (mile widziane)
  • umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym

Obowiązki:

  • montaż instalacji elektrycznych
  • okablowywanie szaf na podstawie rysunku technicznego
  • montaż grup elektrycznych oraz podłączanie ich według schematów połączeń
  • układanie kabli
  • montaż tras kablowych
  • podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazdek, włączników itp.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez serwis.