Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:

  • Przygotowywanie ukladow elektrycznych w produkowanych urzadzeniach zgodnie ze schematem elektrycznym do 0.5 kV.
  • Samodzielne prowadzenie okablowania - ekspert
  • Montaz instalacji elektrycznych w zestawach urzadzen gastronomicznych układy do 0,5 kV.
  • Powadzenie przewodów pomiedzy urządzeniami zgodnie z przygotowaną instrukcją zdjeciowo/opisową – osoba do przyuczenia.
  • Testowanie i probne rozruchy urzadzeń – ekspert z uprawnieniami SEP.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne (elektryczne, elektrotechniczne, elektromechaniczne lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, dokumentacji technicznej - rysunki 2d i rysunki 3d, instrukcje procesowe.
  • Uprawnienia SEP 1 kV (mile widziane).
  • Praktyczną znajomość urządzeń elektrycznych.
  • Praktyczną znajomość urządzeń chłodniczych (jako dodatkowy atut).

OFERUJEMY:

  • Pracę w małym, zgranym zespole
  • Uczciwe warunki zatrudnienia – umowa o prace, a nadgodziny płatne
  • Pracujemy w kulturze “otwartych drzwi” – zawsze można przyjść i rozmawiać i co najważniejsze znaleźć rozwiązanie zaistniałych problemów
  • Każdy nowy pracownik jest traktowany z wyrozumiałością, że jest “nowy”
  • Na tym stanowisku masz realny wpływ na wykonywane obowiązki
  • Premia roczna uzależniona od wyników firmy
  • Dodatek do urlopu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego grupowego ubezpieczenia na życie
  • Szkolenie stanowiskowe

CV wraz z klauzulą o chronie danych osobowych proszę przesyłać za pomocą przycisku "aplikuj"

Prezentacja firmy

Firma Follett Europe Polska sp.z o.o. istnieje na rynku polskim od 2005 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna