Opis stanowiska pracy

Potrzebujemy wykwalifikowanych pracowników w zawodach: elektryk, elektromonter, elektronik, elektroinstalator i pokrewnych z branży elektrycznej i elektronicznej. Do obowiązków będzie należało:
- praca na różnych przemysłowych obiektach i budowach w Niemczech
- układanie kabli
- podłączanie urządzeń przemysłowych
- budowa tras kablowych
- okablowywanie rozdzielnic elektrycznych różnego rodzaju
Firma zapewnia:
- profesjonalny zestaw narzędzi
- ubranie robocze oraz wszystkie akcesoria zapewniające bezpieczeństwo pracy
- każdy pracownik otrzymuje dietę w wysokości 900 euro dodatkowo miesięcznie do wynagrodzenia na opłacenie zakwaterowania i wyżywienia. (zwykle zakwaterowanie kosztuje ok 20 euro dziennie natomiast reszta jest na wyżywienie) Stawka godzinowa do uzgodnienia.

Wymagania

- świadectwo ukończenia szkoły kierunkowej (elektryk, elektromonter, elektroinstalator, elektronik itp.)

UWAGA!

- KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

MT Industrietechnik GmbH & Co. KG została założona w 1978 roku. D... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
43,46PLN - 51,25PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
wg. taryfy
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis