Elektryk / Elektromonter

FBSerwis S.A.

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Od: FBSerwis S.A.
Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Sfinansujemy koszt odnowienia uprawnień SEP lub zapłacimy za inne, które mogą być przydatne w pracy
  • Ubezpieczenie grupowe Allianz oraz opieka medyczna w Medicover opłacone przez pracodawcę
  • Zainteresowanym osobom dofinansujemy kartę MultiSport
  • Stabilną pracę w firmie o ponadprzeciętnej dynamice rozwoju
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Współpracę z zespołem profesjonalistów w swojej branży

Wymagania wobec kandydatów:

  • Uprawnienia SEP
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
  • Odpowiedzialność, dokładność, otwartość, umiejętność współpracy
  • Prawo jazdy kat B (do poruszania się pomiędzy obiektami na terenie Trójmiasta)
  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów oraz pracy nocnej
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze budynków lub w obsłudze stacji transformatorowych.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planu konserwacji i usuwanie bieżących awarii – głównie instalacji elektrycznych na terenie przypisanego obiektu
  • Prowadzenie inspekcji podległych instalacji, urządzeń i dokumentowanie tych prac według protokołów
  • Reagowanie na awarie i zgłoszenia alarmowe.
  • Realizacja zleconych robót instalacyjnych.