Elektryk / Elektromonter z j. niemieckim (SZWAJCARIA)

Workingo Sp. z o.o.

Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Agencja Zatrudnienia nr 11888) dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Elektryk / Elektromonter

Miejsce pracy: Szwajcaria

Stawka z godzinę pracy: od 30 CHF brutto (ok. 120 zł brutto)

Opis pracy

  • Prace przy remontach i nowej budowie
  • Ogólne prace elektryczne na budowach
  • Instalacje puszek i gniazdek elektrycznych, przyłączy
  • Układanie kabli, także w kanałach i rurach
  • Instalacje nisko i średnioprądowe

Oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę szwajcarską
  • Wypłaty tygodniowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności + dieta
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Zorganizowane zakwaterowanie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy elektryka – minimum 3 lata
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy w Szwajcarii jest dodatkowym atutem
  • Mile widziany własny samochód
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (A2,B1) – warunek konieczny
  • Własne narzędzia, kask, odzież i buty robocze są mile widziane

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (71)715-77-22 lub 606-150-565 oraz o przesłanie CV poprzez odnośnik w ogłoszeniu lub na adres e-mail wpisując w temacie "Elektryk (Szwajcaria)"

Wysłanie CV w języku niemieckim ułatwi i przyspieszy rekrutację.

Zgodnie z przepisami, każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2021 r. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani/Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani/Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
21 000PLN - 24 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dieta
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis