ELEKTRYK - ELEKTROMONTER (NIEMCY) 2100 - 2500 €

Pośrednictwo Pracy Soberka

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk Budowlany

Elektryk Przemysłowy

Mechatronik / Elektronik

Oferujemy:

• umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony

• długoterminową współpracę

bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca

• pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach

• wynagrodzenie miesięczne od 2100 - 2500 € netto

bonus powitalny w wysokości 50 €

• możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

• punktualne wypłaty

• płatny urlop

• dodatki urlopowe oraz świąteczne

200 € jednorazowej premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca

• odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

• opiekę koordynatora

• pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej

• wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

• 200 € premii za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie

CV należy składać poprzez przycisk aplikuj.

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

numerami telefonów.

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• ukończona szkoła w zawodzie Elektryka, Elektronika lub Elektromechanika

• min. 2 letnie doświadczenie

• prawo jazdy kat. B

• własny samochód

Prezentacja firmy

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
premia powitalna, premie świąteczne oraz urlopowe, premia za zwerbowanie kolegi
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis