Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/11/2018.

Elektryk / Elektromonter - Holandia (z bezpłatnym kursem języka angielskiego)

zagranica

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy Brasco wraz z klientem z Holandii poszukuje kandydatów na stanowiska:

Elektryk / Elektromonter (z bezpłatnym kursem języka angielskiego)

Miejsca kursu: Bielsko Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zawiercie, Zielona Góra.

Miejsce pracy: Holandia

Oferujemy:

  • Spotkanie w Polsce z pracodawcą holenderskim, przed rozpoczęciem kursu;
  • Materiały informacyjne o warunkach zatrudnienia przed rozpoczęciem kursu (wzór umowy, informacje o wynagrodzeniu, dietach, czasie pracy, zakwaterowaniu itp.);
  • Intensywny bezpłatny kurs języka angielskiego, który pozwoli pracować w Holandii na stanowisku Elektryk;
  • GWARANCJĘ pracy po ukończeniu kursu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13.30 – 16.00 EUR /h netto;
  • Darmowe zakwaterowanie;
  • Holenderską umowę o pracę;
  • Holenderskie konto bankowe, ubezpieczenie zdrowotne;
  • Pracodawca zapewnia wysokiej jakości ubranie robocze oraz narzędzia,

Szczegóły kursu:

  • Rozpoczęcie kursu językowego: styczeń 2019;
  • Rozpoczęcie pracy w Holandii: marzec / kwiecień 2019;
  • Małe grupy do 10 osób;
  • Ilość godzin lekcyjnych w ramach kursu: 180;
  • Zajęcia będą odbywać się 3 razy w tygodniu, popołudniami po 5 godzin lekcyjnych;
  • Godziny zajęć: do uzgodnienia z wyselekcjonowaną grupą;
  • Kurs jest bezpłatny, koszt kursu pokrywany jest przez holenderskiego pracodawcę.

Wymagania

  • Wykształcenie o profilu elektrycznym, elektronicznym mile widziane;
  • Uprawnienia elektryczne SEP;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka, elektronika;
  • Silna motywacja i chęć nauki języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dyspozycji mile widziane;
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres lub na stałe;

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, chcesz rozpocząć pracę w Holandii i odbyć darmowy kurs języka angielskiego - zgłoś się do nas!

Z NAMI POKONASZ BARIERĘ JĘZYKOWĄ I PODEJMIESZ PRACĘ W HOLANDII!

ul. Zaparkowa 1 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

Aplikując, kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych osoowych przez Brasco Majchrzyk Kot Spółka Jawna z siedzibą w Zawierciu (42-400) ul. Zaparkowa 1, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego w tym przekazania danych potencjalnemu pracodawcy, a po zakończeniu danego procesu rekrutacyjnego, celem umożliwienia dalszego kontaktu w ramach kolejnych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na czynności podjęte przed jej cofnięciem.

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w zakresie świadczenia usług... rekrutacyjnych dla klientów z krajów Unii Europejskiej. Doświadczenie w rekrutacji i szkoleniu nowych pracowników oraz pozytywne opinie, pozwoliły nam nawiązać długotrwałą współpracę zarówno z kandydatami jak i pracodawcami opartą na zaufaniu i uczciwości.

Szukasz wyzwań i nowych doświadczeń? Chcesz wrócić na rynek pracy po dłuższej przerwie lub spróbować swoich sił za granicą?

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami z wielu branż, dlatego dysponujemy atrakcyjnymi ofertami pracy.

W sposób szczególny jako nieliczni na rynku pracy, dbamy o wzrost kwalifikacji naszych kandydatów poprzez organizację bezpłatnych kursów językowych dla elektryków i hydraulików z gwarancją pracy w Niemczech.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Elektronika / Telekomunikacja