ELEKTRYK / ELEKTROMECHANIK

IMP COMFORT Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Industrie Maurizio Peruzzo Comfort Sp. z o.o.

Lider w branży włókienniczej - od wielu lat specjalizuje się w produkcji zarówno włókna poliestrowego ciętego, jak i wyrobów z włókna: włókniny wysokopuszystej oraz płaskiej.

Naszym atutem jest innowacyjne podejście do procesów produkcji - prowadzimy działalność produkcyjną w oparciu o technologie bezodpadowe.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

ELEKTRYK/ELEKTROMECHANIK

Opis stanowiska:

  • Instalacja, eksploatacja oraz konserwacja maszyn oraz urządzeń elektrycznych i energetycznych,
  • Lokalizowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn, instalacji oraz urządzeń elektrycznych oraz energetycznych,
  • Prace elektro-instalatorskie oraz prace montażowe i eksploatacyjne w układach automatyki, zabezpieczeń, sygnalizacji i pomiarów,
  • Wykonywanie bieżących przeglądów technicznych,
  • Prowadzenie prac zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Współpraca z działem technologicznym oraz działem produkcji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Doświadczenia w dziale utrzymania ruchu min. 3 lata,
  • Uprawnienia eksploatacyjne grupy 1 (min. 1kV do 20 kV),
  • Zdolności manualne, precyzja oraz dbałość o najmniejsze szczegóły,
  • Mile widziane: uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych, umiejętność spawania oraz uprawnienia eksploatacyjne grupy 2 i 3,
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne szkolenia wymagane do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • Premie motywacyjne i uznaniowe,
  • Dodatki za pracę w systemie czterobrygadowym,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego.
  • Pakiet medyczny dla pracownika za 1 zł oraz możliwość objęcia pakietem członków rodziny.

Prezentacja firmy

IMP Comfort Sp. z o.o. jest liderem w branży włókienniczej. Produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria