Elektryk/ Elektromechanik

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i targach
  • Miejsce pracy: okolice Poznania (ok. 10 lub 30 km)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP eksploatacyjne
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego

Zadania:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn
  • Terminowa realizacja zleceń - usuwanie awarii elektrycznych, mechanicznych
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń
  • Przeglądy i konserwacje maszyn oraz urządzeń

Za proces odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 696 018 331.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy